Osmangazi Mahallesi Koruluk Sokak No: 20/1 Sancaktepe - İSTANBUL
+90 555 073 88 87 info@bizimilaclama.com.tr      

Böcek ilaçlama Nasıl Yapılır ?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ? sorunuzu en güvenilir bilgiler ile paylaşıyoruz. Haşere ilaçlama işlemleri için kullanılacak yöntem, böcek türlerine göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde birçok firma tarafından hala kokulu ve ağır geleneksel ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Firmamızı diğer firmalardan ayıran en temel özelliklerden biri olan ilaçlama yöntemlerimiz, yeni nesil ilaçlama teknik araçları ve ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Böcek ilaçlama firması olarak kullandığımız tüm yöntemler çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünlerdir.

Bu sayede böceklerden kurtulmak için daha farklı sorunlarla karşılaşmanız gerek kalmadan sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama hizmeti sağlık bakanlığı yönergelerine göre sadece ruhsatlı ilaçlama firmalarında çalışan ve ilaçlama yapmaya yetkili kişiler tarafından yapılmaktadır. 

Böcek ilaçlama Yöntemleri Nelerdir?


Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en bilineni kokulu ilaçlamadır. Ancak her böcek ve haşere için aynı yöntem tercih edilemeyeceği için firmanın yetkinliği ve alanında kullandığı yöntemler hakkında detaylı bilgi alınması gerekir. Yıllardır müşterilerinden aldığı güçle yeni nesil ilaçlama yöntemleri kullanan firmamız kısa süre içinde tüm haşere türleri için çözüm önerileri sunmaktadır. Böcek ilaçlama yöntemlerimiz arasında: böcek ilaçlama nasıl yapılır,

Kokulu ilaçlama,
Kokusuz böcek ilaçlama,
Sıvı böcek ilaçlama,
Jel böcek ilaçlama vb.
Olmak üzere daha birçok farklı teknik ve yöntem yer almaktadır. Böcek ilaçlama yöntemleri  ve diğer tüm teknikler müşteri istekleri doğrultusunda, ilaçlama yapılacak alana ve böceklere göre belirlenmektedir. Bu nedende size sadece tek tip ilaçlama sunan firmaları tercih etmemeniz gerekir.

Böcek ilaçlama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Gündelik hayatımızda birçok farklı alanda karşımıza çıkan böceklere karşı uzun süre tedirginlik ve tiksinti duyulmaktadır. Yaşam alanlarını istila eden bu varlıklar için farklı tür ilaçlama seçenekleri sunulması gerekir. Firmamız tarafından Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile tüm yaşam alanları için kurumsal ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizden böcek ilaçlama hizmeti talep etmeniz halinde:

Ev ilaçlama,
İşyeri ilaçlama,
Apartman ve site ilaçlama,
Bahçe ilaçlama,
Kurumsal ilaçlama (okul, hastane, otel vb.),
Restoran ve kafe ilaçlama vb.
Tüm alanlar için tam destek alabilirsiniz. Kısa süre içinde özel tekniklerle uygulanan ilaçlama hizmetleri tüm böceklere karşı yüksek etkili koruma sağlamaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları yapılan ilaçlama yöntemine ve uygulama alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile tüm fiyatlar müşteri lehine belirlenmektedir.

Böcek ilaçlama ne kadar etkili ?
En doğru ve güvenilir ev ilaçlama, böcek ilaçlama, haşere ilaçlama hizmeti 20 yılı aşkın süredir tüm İstanbul’da biz sağlıyoruz. Bu aya özel kampanyalarımızdan sizde geri kalmayın yetkili çağrı merkezimizi arayın ve sorununuzu bizimle paylaşın !

 

Böcek ilaçlama
Böcek ilaçlama hizmeti işlemin öncesi ve sonrası ile çok geniş kapsamlı bir hizmettir. Basit gibi görünen bu işlemde insanların çoğu fiyata odaklanmaktadır. Böcek ilaçlama hizmeti sadece güvenilir firmalarda ve uzman kişiler tarafından sunulduğunda etkili olur. Aynı zamanda sağlığınıza hiçbir risk teşkil etmez.

Fakat bu işi hallederiz mantığıyla düşünen insanlara asla vermeyin. Sağlığınızı merdiven altı firma ya da mantaliteye emanet etmeyin.

Böcek ilaçlama hizmetlerimizi, bu kapsamda merak edilen soruları, belgelerimizi incelemek üzere mutlaka ana sayfamızı inceleyin


Sizi Arayalım

Hemen Ara

Whatsapp