Osmangazi Mahallesi Koruluk Sokak No: 20/1 Sancaktepe - İSTANBUL
+90 555 073 88 87 info@bizimilaclama.com.tr      

Hakkımızda

Bizim İlaçlama olarak Başta İstanbul olmak üzere yoğun yapılaşmaların olduğu bu illerimizde böcek şikayetlerinin en sık yaşandığı bilinmektedir. Ortalama yaşam standartlarında artık bir yer edinmiş böceklerle mücadele konusunda firmamız Bakanlık Yetkili ve Onaylı olduğundan bu sorunla profesyonelce ilgilenmektedir.

Günlük hayatımızı derinden etkileyen bu durum, hatta bazı hanımların aşırı derecede tiksindiği bu istenmeyen olaylarda sağlık sorunları ve  hijyen sorunlarını ortaya çıkarabilmektedir.

Yaşanılan bu sıkıntılı süreci, sorunu tamamen ortadan kaldırmak için kendi başınıza yapacaklarınız yeterli olmayacağı kesindir. Bu nedenle mutlaka bizim gibi uzman yardımına ihtiyacınız olacaktır.

İstanbul'da her mahallesine ilaçlama yapan firmamız, sizleri her türlü Böcek ve haşere sorununa karşı kesin çözümler sunacak ve sizi dertlerinizden kurtaracaktır.

Bütün ilaçlama türleri ile sizleri yaşadığınız sorunların çeşidine göre sorunlarınızdan kurtaran firmamızın yaptıkları hizmetleri merak edenler için ilaçlama türleri için yan taraftaki menüden veyahut aşağıdaki böcek türlerinden kontrol ederek bakmanız mümkündür.

 


Sizi Arayalım

Hemen Ara

Whatsapp