Osmangazi Mahallesi Koruluk Sokak No: 20/1 Sancaktepe - İSTANBUL
+90 555 073 88 87 info@bizimilaclama.com.tr      

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama hizmetine hizmetine fareleri tanıyarak başlayalım. Kemirgen canlılar arasında en çok bakteri barındıran bu canlı, karşılaşılmak istenmeyen hastalıkları insalara bulaştırabildikleri için istenmeyen ve zararlı bir canlıdır.

Her türlü alandan rahatça geçebilen bir kemirgen türü olan fareler her yerde barınabilir… Su giderleri, lağımlar gibi alanlarda oldukça fazla bulunan bu canlı türlerinin evlere, iş yerlerine girmesi de oldukça kolaydır…

Her türlü eşya, gıda gibi ürünleri kemirebilen fareler bulundukları ortamda maddi zararlar da oluşturur. Çoğu eşyayı kullanılamaz hale getirir, mobilyaları kemirir, her türlü delikten geçebilirler… Bir eve giren fare o ortamı kullanılamaz hale getirebilmektedir.

Evin eski haline gelmesi ve zararın ortadan kaldırılması, hijyenin sağlanması oldukça uzun  zaman alabilir

 Farelerin girdiği bir ortamdan uzaklaştırılması ise epey zordur.

Fare ilaçlama, fareleri evinizden, iş yerlerinizden ve bahçelerinizden uzak tutmak amacıyla verilen bir hizmettir. Bu sebeple özellikle işyerleri, bina yönetimleri, bahçeli ev sahipleri bu hizmetten sıklıkla faydalanmaktadırlar.

Fare ilaçlaması için mutlaka uzman ve işinde profesyonel bir ekiple çalışılması gerekmektedir. Bu sebeple farelerden şikayetçi olduğunuz takdirde mutlaka uzman bir ekipten destek alarak iş birliği içerisinde çalışmanız gerekmektedir.

Bizim İlaçlama ekibi olarak fare ilaçlama konusunda uzman kişilerle garantili hizmet sunmaktadır.


Sizi Arayalım

Hemen Ara

Whatsapp