Osmangazi Mahallesi Koruluk Sokak No: 20/1 Sancaktepe - İSTANBUL
+90 555 073 88 87 info@bizimilaclama.com.tr      

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama
Haşere ilaçlama evinizdeki zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlar. Böcek ilaçlaması için ilk olarak dikkat edilmesi gereken haşere ilaçlaması firması  seçimi olacaktır. Doğru firmalar ile çalışmamak, sorunun daha da büyümesine ve zaman kaybedilmesine yol açabilir. Haşere ilaclama firması  seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

Firmanın ne kadar zamandır hizmet verdiği ve referansları,
Hangi ilaçların kullanıldığı ve Sağlık Bakanlığı onayı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
Başlıklar
En iyi haşere ilaçlaması Nasıl Yapılır?
İstanbul’da haşere ilaçlama fiyatları Ne Kadar?
Haşereler ve Böceklerden Kurtulmak için ilaçlama istanbul
Haşere ilaçlama istanbul
Haşere ilaçlama firmaları
Haşere ilaçlama fiyatları
Haşere ilaçlama perdiyodu
En iyi haşere ilaçlaması Nasıl Yapılır?
Haşere ilaçlaması Sağlık Bakanlığı Onaylı şekilde yapılmalıdır. En iyi ilaçlama yöntemleri ise iç mekandaki böcek türüne göre değişmektedir.

Sıvı ilaçlama yöntemi ile haşerelerin temizlenmesi sağlanmaktadır. İç alanlarda belirlenen yöntemler için sıvı ilaçlama yapılır. Bu yöntem ile karıncalar, çıyanlar, akrep, örümcek, gümüşçün böceği ve uçan haşerelerin temizlenmesi sağlanır. haşere ilaçlama firması
Jel ilaç uygulama yöntemi ise özellikle hamam böcekleri için kullanılmaktadır. İstila edilmiş alanlara jel uygulaması yapılmaktadır. Medikal açıdan da daha sağlıklı bir yöntemdir.
Pire ve tahta kurusu için yapılan ilaçlama diğer yöntemlerden farklıdır. Pire ve tahta kurusu ilaçlama yapılırken kökten çözümü gerçekleştirmek için doğru firma seçimi yapmak gerekmektedir.
İlaçlama yapılırken evin 4 saat boyunca terk edilmesi gerekmektedir. Eve girmeden önceki 2 saat boyunca da evin havalandırılması gerekmektedir.
İstanbul’da haşere ilaçlama fiyatları Ne Kadar?
Haşerelerden bizimle kurtulun ! Böcek ilaçlama fiyatları tercih edilen firmaya göre değişmektedir. Aynı zamanda en iyi haşere ilaçlama firması için fiyatları belirleyen yöntemler:

Firmanın başarısı ve ilaçlama yöntemindeki deneyimi fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.
Tercih edilen ilaçlama yöntemi de fiyatları belirlemektedir. Jel ve sıvı gibi ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ekipmanlar farklıdır. Bu detaylar fiyatları belirlemektedir.
İlaçlama sırasında kullanılan ilaç kalitesi ve markası da fiyatlar için belirleyici olmaktadır. Ancak kullanılan ilaçların yalnızca Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda evde yaşayan insanlar için ciddi sağlık sorunları meydana gelebilir.
Haşereler için ilaçlama  sırasında kullanılan yöntemler böceklerin türüne göre değişmektedir. Karınca, karep, gümüşçün, kertenkele, kırkayak, çiyan, tatarcık, tırtıl ya da toz akarları için kullanılan ilaçlar farklıdır.
Haşereler ve Böceklerden Kurtulmak için ilaçlama istanbul
Haşere ilaçlama istanbul
20 yılı aşkın tecrübemizle söylemekteyiz ki ilaçlama hizmeti alırken ilaçlama firmasın yetkinliği , bu işteki tecrübesi, sertifikaları ve referansları çok önemlidir.

Haşere ilaçlama firmaları
Bizim ilaçlama olarak 10 yıldan fazla süredir müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde çözemediğimiz ve memnun bırakmadığımız müşterimiz yok. İstanbul’un en iyi haşere ilaçlama firması olarak sizde gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Haşere ilaçlama fiyatları
Haşere ilaçlaması fiyatlarımız 90 tl den başlamaktadır ve ortam büyüklüğü, haşere türüne göre değişkenlik göstemektedir. Maalesef çok fazla ruhsatsız, resmi olmayan ilaçlama firması daha düşük fiyatlarla hizmetler verdiklerini söylemekte fakat hem kullandıkları ilaç kalitesinin çok düşük olması, hem bu alanda bilgi ve donanımlarının olmaması hem de ilaçlama sonrası asla yaptıkları işin arkasında durmamaları böcek problemi yaşayan insanlara büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Sağlığınızı hiçe sayarak yaptıkları uygulamalar ise sizden aldıkları paralar ile yanlarına kar kalmaktadır.

Haşere ilaçlama perdiyodu
Haşere ilaçlaması periyotları özellikle böcek türü ve mekan büyüklüğüne göre değişmektedir. Ev ortamlarında çok fazla periyodik olarak ilaçlama gereksinimi bulunmamaktadır. Ev ortamlarında en fazla ilaçlama tekrarı gerektiren böcek türü tahtakurusu ve pire olmaktadır.


Sizi Arayalım

Hemen Ara

Whatsapp